E-TicaretGünümüzde internetin yaygın hale gelerek, ülkeler arasındaki sınırları kaldırmasıyla, ticaret de internete taşınmış, insan ihtiyaçlarının dünyanın her yerinden karşılanmasını sağlamıştır.

Disual, tüm dünyaya seslenebileceğiniz, markanızla uyumlu içerik ve tasarım çözümleri sunarak e-ticaret platformunuzu oluşturur. Mevcut ürünün araştırmasını yaptıktan sonra, sizi rakiplerinizden farklılaştıracak projeyi planlayarak, işlevsel bir tasarımla, içeriği buluşturur. İş akışınıza uygun yazılımla, etkili bir geri dönüşüm sağlar.

Sitenizde e-ticaret yapmak; internet sokağında dükkan açmaya benzer.

Bu büyük sokakta, diğer dükkanlardan sıyrılarak müşterinin dikkatini çekmek için, müşteriyi doğru adrese, yani internet adresinize yönlendirmeniz gerekir.

E-ticaret sürecini doğru yönetmek için, bu platformun değişen şartlara göre güncellenmesi, rakip firmalara göre ürün farklılaştırmasına gidilmesi ve buradaki sirkülasyonun sıklıkla takip edilmesi gerekir. Bu nedenle Disual, sadece e-ticaret platformunuzu oluşturmakla kalmaz; aynı zamanda bilgi ve tecrübesini de e-ticaret platformunuza kanalize ederek, yeni girdiğiniz dijital satış ortamında firmanıza danışmanlık hizmeti verir. E-ticaret sürecinizi planlamak ve yönetmek, Disual'ın işidir.