web tasarımDisual, internet iletişimine başlarken, firmanızın ürün ve hizmetlerini, içinde bulunduğu sektörü ve pazar içindeki konumunu inceleyip, markanızın ihtiyaçlarını analiz eder.

Hedef kitlenizin internet kullanma alışkanlıkları doğrultusunda, marka kimliğinizle uyumlu bir şekilde, ürün ve hizmetlerinizin güçlü yönlerini, görsel bir disiplin içinde ön plana çıkarır. Sizi anlatan içeriği, kimliğinizi yansıtan tasarımla buluşturarak, dijital platformdaki imzanızı oluşturur.

Web sitelerinde İçerik Yönetim Sistemi kullanan Disual, firmalara verdiği eğitim ve telefon desteğiyle, site içi güncelleme ve değişiklikleri, yazı, resim ve video eklentilerini firmaların kendi bünyelerinde yapmalarına yardımcı olarak, müşterilerine, web sitelerini 7/24 düzenleme ve yönetme imkanı verir.

Siz de Disual'ın geliştirdiği içerik yönetim sistemini kullanarak, sitenizin yönetim paneline bağlanıp, tüm içeriğe anında müdahale edebilir; her türlü haber, kampanya ve bilgi değişikliğiyle sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Eğer web sitenizin ziyaretçilerini yönlendirebilirseniz, müşteriniz de olurlar.

Disual, sunduğu aylık site ziyaretçi analiziyle, web sitenizi her gün ziyaret eden kişi sayısını, bu kişilerin hangi ülkeden olduklarını, sayfanızın kaçar kere görüntülendiğini ve en çok okunan sayfalarınızı size bildirir. Bu yolla ziyaretçilerinizin beklentilerini öngörebilir; olası ihtiyaçlarına en doğru yanıtları verebilirsiniz. Doğru şekilde bilgilendirilen ziyaretçi size ulaşacak ve müşteriniz olacaktır.