İş Ortaklarımız

Profaj

Profaj 2011 yılından beri 1000 üzerinde müşteri projesi yönetmiş dijital reklam ajansıdır. Performans odaklı yaklaşımı ile işletmelerin daha fazla satış ve müşteri potansiyeli elde etmesine odaklanır. Google AdWords Premier ajansları arasındadır ve 20 kişilik sertifikalı bir ekibe sahiptir. 2012 yılından beri Disual'ın birçok internet projesinde dijital reklam yönetimi ve performans ölçümlemesi konusunda proje ortağı olarak destek olmaktadır.

Pixus Müzik Video Mültimedya

Pixus, şirketinizin ürün ve servislerinin dijital ortamda daha etkili bir biçimde yer almasını sağlar. Tanıtım filminizi hazırlar, eski yeni tüm görsel malzemenizi prodüksiyon stüdyosunda kurgular. Kısaca ses ve görüntü ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda profesyönel ekibi ile sizi kısa zamanda çözüme ulaştırır.

Inveon Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Tic. Ltd. Sti.

Inveon, şirketinizin her türlü yazılımsal ihtiyacında sizi kısa sürede hedefe ulaştırır. Analiz sürecinden projenin hayata geçirilmesine kadar her adımlarda uzman mühendisler ile çalışan Inveon'un bilgi birikimi, Disual'ın web yetenekleri ile birleşince ortaya "harikalar" çıkar.