İçerik Yönetim SistemiDoğru ve akıllı bir içerik, akılda kalıcı bir site demektir.

İçerik Yönetim Sistemi, sürekli ve basitçe güncellenebilir, modüler yapısı sayesinde gerektiğinde işlevleri arttırılabilir bir web sitesi çözümüdür.

Web sitelerinde İçerik Yönetim Sistemi kullanan Disual, firmalara verdiği eğitim ve telefon desteğiyle site içi güncelleme ve değişiklikleri, yazı, resim ve video eklentilerini firmaların kendi bünyelerinde yapmalarına yardımcı olarak, müşterilerine, web sitelerini 7/24 düzenleme ve yönetme imkanı verir.

Siz de Disual'ın geliştirdiği içerik yönetim sistemini kullanarak, sitenizin yönetim paneline bağlanıp, tüm içeriğe anında müdahale edebilir; her türlü haber, kampanya ve bilgi değişikliğiyle sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Disual'ın İçerik Yönetim Sistemi'ndeki bilgi girişleri için kullandığı Microsoft Word benzeri kolay ara yapı sayesinde, firmanızın güncel haberlerini, ürünlerini, çalışmalarını ve duyurmak istediğiniz diğer tüm bilgileri çeşitli başlıklar altında toplayarak, sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Kendi sitenizin webmaster'ı kendiniz olabilirsiniz.

Siz veya firmanızın yetkili kullanıcıları ilgili tüm bu bilgileri siteye ekleyebilir, değiştirebilir ya da silebilir. Ayrıca tüm içerikleri, yayınlanma ve yayından kalkma tarihlerini göz önüne alarak düzenleyebilir. İçeriklerde resim ve bağlantı kullanarak, tüm bilgileri, içindekiler listesi şeklinde görüntüleyebilir. Firmanızda haber yayınlamak istediğinizde, firma yetkiliniz, bu haberin tümünü web sitenize tek metinde yayınlayabilir ya da haber özetlerini ayrı ayrı listeleyerek, habere tıklandığı takdirde tüm metne ulaşılacak şekilde düzenleyebilir.

Gelişmiş editör modülü sayesinde, firmanızın web sitesine, Apple® QuickTimeTM, Microsoft® WindowsTM Media PlayerTM, Adobe® FlashTM formatındaki videoları ve standart formatlardaki (JPG, PNG, GIF, BMP, TIF) resimleri, içeriklere kolayca ekleyebilir, web sitenizin içerisindeki tüm bağlantıları kolayca organize edebilirsiniz.

İş akışınız doğrultusunda, şirket çalışanlarınız, Disual İçerik Yönetim Sisteminde farklı seviyelerde yetkilendirilebilir. Böylece web sitenize içerik girmek isteyen kullanıcınız, bu güvenlik ayarlarını bilmeden sadece yetkilendirildiği ölçüde değişiklik gerçekleştirebilir. Site yöneticisi, bu yetki seviyelerini, kendi isteği doğrultusunda değiştirerek siteye girilen bilgi ve içerikleri kontrol altında tutabilir.