Yönetim Ekibimiz

Biz "bilgimizi faydaya çevirmek" için yola çıktık.

Disual yönetim ekibi, akademik eğitim ile günümüz gerçeklerini harmanlamış, teori ile pratiği birleştirmiş, genç ve dinamik bireylerden oluşur.

Moti Fins, İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği'nden 2002 yılında mezun olmuş, kendini bilişim alanında, bilgisayar tabanlı dersler ve bilgisayar programlama ağırlıklı derslerle geliştirmiştir.

Ardından Siemens Business Services firmasında, Toshiba Global Çağrı Merkezinin Fransızca destek bölümünde, Fransa, Belçika ve Kanada bölgelerine dizüstü bilgisayarlar ve cep bilgisayarları (PDA) üzerine teknik donanım ve yazılım desteği vermiş, daha sonra teknik ekibin başına geçmiştir. Burada çalıştığı 3,5 sene içinde aynı zamanda Telekom sektöründe VoIP desteği vererek uzmanlık alanını genişletmiştir.

Microsoft A+ ve TCE (Toshiba Certified Engineer) sertifikalarının sahibi olan Moti Fins, Windows uygulamaları, işletim sistemleri ve network sistemleri ile ilgilenmektedir. Bir hobi olarak başlayan bilgisayar tutkusuna, zamanla edindiği bilgi ve tecrübelerini de ekleyen Moti, birçok firmaya freelance siteler yaparak, bilgisayar tutkusunu mesleğe dönüştürmüştür.

Çeşitli sivil toplum örgütlerinin üyesi olan Moti Fins, kişisel zamanlarında, aletli dalış yaparak sualtı yaşamının izini sürmekte, fotoğraf çekerek ufkunu genişletmektedir.

1997 yılında Galatasaray Lisesi'ni bitiren Selim Yannier, lisans eğitimini OrtaDoğu Teknik Üniversitesi, Fizik Bölümünde tamamlamıştır.

Bahar 2001 döneminde Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği'nde başladığı lisansüstü programını 2002 sonunda tezli olarak bitiren Selim Yannier; Mekatronik Mühendisliği doktora çalışmalarını ise 2008 yılında tamamlamıştır.

1993-1997 yılları arasında TAM Bilgisayar Hizmetleri'nde yarı zamanlı teknik destek ve yazılım gelişme uzmanı olarak çalışan Selim Yannier, 1998-2000 yılları arasında ise Scala Business Solutions adlı uluslararası firmada yarı zamanlı yazılım danışmanı olarak çalışarak genç yaşta önemli ölçüde iş deneyimi kazanmıştır.

Sabancı Üniversitesi'ndeki akademik hayatında İngilizce ve Türkçe olarak birçok makalesi yayımlanan Selim Yannier'in, akademik ilgi alanlarını hareket kontrolü, mobil robotlar ve nanoteknoloji için kontrol konuları oluşturmaktadır.

Dr. Yannier, OrtaDoğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu ve Galatasaray Spor Kulübü üyesi olup, aynı zamanda Sabancı Üniversitesi Sualtı Sporları Kulübü kurucu üyesidir.